Autoline » Цистерни полуприколки » Цистерни полуприколки од Белгија
Филтри -

Цистерни полуприколки од Белгија

Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки од Белгија: 199 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво Mobile fuel container
3
аукција 30 €
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Sint-Niklaas
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 3 ASSEN --ADR--3COMP 37500L
23
13.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1992-06-16 Носивост 30200 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за битумен Oil tank
8
аукција 90 €
Цистерна за битумен
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Mont-Saint-Guibert
цистерна за битумен Asphalt
12
аукција 150 €
Цистерна за битумен
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Mont-Saint-Guibert
цистерна за гориво STOKOTA
8
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 year new Slurry Tanker Farmer  Agriculture Field Tanker
27
18.500 US$ EUR ≈ 15.850 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Носивост 72000 кг Зафатнина 60 м³
Белгија, Oudenburg
автоцистерна EKW
3
14.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина 32000 л
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW
3
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Носивост Зафатнина 20000 л
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW
7
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 ASSEN 1 COMP 32550L MAX 4 BAR
19
17.750 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1997-04-03 Носивост 30700 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 assen 4 compartimenten =32550L met certificaat de jaugeage
22
17.750 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1996-06-11 Носивост 30240 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна ETA CITERNE EN INOX 2 ESSIEUX
8
12.750 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-05-08 Носивост 13900 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
цистерна за гориво MAGYAR ADR 3 ASSEN 3 COMP 33500L
36
16.750 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1995-04-25 Носивост 30630 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES
нови цистерна силос LIDER 35 M3
14
22.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2020-01-01 Носивост Зафатнина 35 м³
Белгија, Meer
цистерна за превоз на цемент SPITZER
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-06 Носивост Зафатнина 33 м³
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 199 огласа
Прикажи
Претплати се