Филтри -

Цистерни полуприколки ZVVZ

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ZVVZ: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент ZVVZ Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
19
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2004-02-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент ZVVZ NCG40
21
13.160 € PLN 59.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2008 Носивост 30150 кг Зафатнина 40 м³
Полска, Koziegłowy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос ZVVZ Milevsko NCG
7
15.960 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2007-07 Носивост Зафатнина 40 м³
Чехија, Ostrovačice u Brna
цистерна за превоз на цемент ZVVZ NCH40
18
8.678 € GBP 7.950 GBP
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-01 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Sawley
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се