Филтри -

Цистерни полуприколки ZASTA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ZASTA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ZASTA
10
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1980 Носивост Зафатнина 42 м³
Полска, Myszków
цистерна за гас ZASTA Gastank trailer Gas, lpg, gpl, gaz, propane, butane ID 3.70
7
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2000-11-29 Носивост 21410 кг Зафатнина 42.82 л
Холандија, Lelystad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се