Цистерни полуприколки YILTEKS

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки YILTEKS: 53 огласа

нови цистерна за гас YILTEKS 2019
9
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година Носивост Зафатнина V=80 м³
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS 45 M3 LPG SEMI TRAILER
13
преговара
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина V=45 м³
Турција, Nizip/GAZİANTEP
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови цистерна за гас YILTEKS LPG Trailer 57m3
23
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Носивост Зафатнина V=57 м³
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гориво YILTEKS 2018
8
преговара
Цистерна за гориво
Година 2018 Носивост Зафатнина
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS 52m3 LPG Semi Trailer
13
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Носивост 28500 кг Зафатнина V=52 м³
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS LPG Trailer - ASME and ADR
18
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=46 м³
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS 70 m3 LPG Storage Tank
6
преговара
Цистерна за гас
Година 2018 Носивост Зафатнина V=70 м³
Турција, GAZİANTEP
цистерна за гас YILTEKS 1,75m3 LPG Storage Tank
15
преговара
Цистерна за гас
Година 2018 Носивост Зафатнина V=1.75 м³
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS Tank Trailer LPG
18
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=42 м³
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS Lpg Semi-Trailer
28
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост Зафатнина V=57 м³
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS 55m3 LPG Semi - Trailer
14
преговара
Цистерна за гас
Година 2017 Носивост Зафатнина
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS Trailer LPG
16
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Носивост Зафатнина
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS 115m3 LPG Storage tank - CE & ASME & EN
12
преговара
Цистерна за гас
Година 2018 Носивост Зафатнина V=115 м³
Турција, GAZİANTEP
цистерна за гас YILTEKS Semi-Trailer 57m³
15
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Носивост Зафатнина V=57 м³
Турција, GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS LPG Storage Tank - 180 m3
30
преговара
Цистерна за гас
Година 2019 Носивост Зафатнина V=180 м³
Турција, GAZİANTEP
Омилени : 0 Споредба : 0