Филтри -

Цистерни полуприколки WILLIG од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки WILLIG од Словачка: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво WILLIG 3TSA
14
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Носивост 33650 кг Зафатнина 43 м³
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANZ na PHM
13
28.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 3/2008 Носивост Зафатнина 41650 л
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за гориво WILLIG 3TSA
19
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Носивост 33350 кг Зафатнина 43 м³
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANA
17
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Носивост 27110 кг Зафатнина 40000 м³
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANZ 42
5
25.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04 Носивост 28740 кг Зафатнина 42 м³
Словачка, Spišská Nová Ves
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се