Филтри -

Цистерни полуприколки WILLIG од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки WILLIG од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво WILLIG 3S4304
11
34.900 €
Цистерна за гориво
Година 2007 Носивост 33940 кг Зафатнина 43 м³
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin PEILSTAB
11
31.900 €
Цистерна за гориво
Година 2009-05 Носивост 34020 кг Зафатнина 43 м³
Германија, Regensburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво WILLIG  3S4304 Diesel/Benzin
11
25.900 €
Цистерна за гориво
Година 2008-09 Носивост 33940 кг Зафатнина
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG SANZ 43.4 mit Messanlage
15
25.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-12-01 Носивост 28700 кг Зафатнина 43000 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG 3S4 Oben und Untenbefüll. 5 Kam.
15
19.400 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-01 Носивост 28920 кг Зафатнина 43000 л
Германија, Zittau
автоцистерна WILLIG 3S4305
15
39.895,69 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2010-09 Носивост Зафатнина 43.15 м³
Германија, Burghaun/Gruben
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin Nr.: 009
11
25.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Носивост 34080 кг Зафатнина 43750 л
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се