Филтри -

Цистерни полуприколки WILLIG од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки WILLIG: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво WILLIG
5
24.900 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 2002-01 Носивост 27000 кг Зафатнина 42400 л
Романија, IALOMITA
цистерна за гориво WILLIG 3S4304
11
34.900 €
Цистерна за гориво
Година 2007 Носивост 33940 кг Зафатнина 43 м³
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво WILLIG Sanz 40.0 benzin-diesel + pump system
13
14.990 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост 32100 кг Зафатнина 40 м³
Естонија
цистерна за гориво WILLIG 3S4304 Diesel/Benzin PEILSTAB
11
31.900 €
Цистерна за гориво
Година 2009-05 Носивост 34020 кг Зафатнина 43 м³
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG  3S4304 Diesel/Benzin
11
25.900 €
Цистерна за гориво
Година 2008-09 Носивост 33940 кг Зафатнина
Германија, Regensburg
цистерна за гориво WILLIG SNAZ
10
14.990 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-08 Носивост 27350 кг Зафатнина 42800 м³
Полска, Libusza
цистерна за гориво WILLIG SANZ 43.4 mit Messanlage
15
25.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-12-01 Носивост 28700 кг Зафатнина 43000 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво WILLIG 3S4 Oben und Untenbefüll. 5 Kam.
15
19.400 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-01 Носивост 28920 кг Зафатнина 43000 л
Германија, Zittau
нови цистерна за гориво WILLIG 3TSA
14
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Носивост 33650 кг Зафатнина 43 м³
Словачка, Spišská Nová Ves
автоцистерна WILLIG SANA 40.0
11
8.842 € Со вклучен ДДВ
Автоцистерна
Година 1990 Носивост 27150 кг Зафатнина 40 м³
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
цистерна за гориво WILLIG SANZ na PHM
13
28.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 3/2008 Носивост Зафатнина 41650 л
Словачка, Levice
нови цистерна за гориво WILLIG 3TSA
19
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Носивост 33350 кг Зафатнина 43 м³
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANA
17
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Носивост 27110 кг Зафатнина 40000 м³
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG SANZ 42
5
25.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04 Носивост 28740 кг Зафатнина 42 м³
Словачка, Spišská Nová Ves
цистерна за гориво WILLIG ALU/ 5 comp/pump+meter
34
13.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1992-06-07 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска, Łódź
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се