Филтри -

Цистерни полуприколки WELGRO од Полска

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки WELGRO од Полска: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна WELGRO Heitling
6
220.100 € PLN 999.900 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2009 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
автоцистерна WELGRO Heitling 2013
2
244.500 € PLN 1.111.000 PLN
Автоцистерна
Година 2013 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна WELGRO Heitling 2006
5
244.500 € PLN 1.111.000 PLN
Автоцистерна
Година 2006 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO Heitling
6
244.500 € PLN 1.111.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2009 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
автоцистерна WELGRO 1998
3
24.210 € PLN 110.000 PLN
Автоцистерна
Година 1998 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO Heitling
6
220.100 € PLN 1.000.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2009 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна силос WELGRO
6
8.804 € PLN 40.000 PLN
Цистерна силос
Година 1996 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO 99
5
20.470 € PLN 93.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 1999 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна силос WELGRO 2004
5
220.100 € PLN 1.000.000 PLN
Цистерна силос
Година 2004 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
автоцистерна WELGRO 91
6
12.110 € PLN 55.000 PLN
Автоцистерна
Година 1991 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO Welgro
5
244.500 € PLN 1.111.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ
3
цена на барање
Цистерна силос
Година 2006 Носивост Зафатнина
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 2011, 8 komór, 2 osie, transport paszy
4
цена на барање
Цистерна силос
Година 2011 Носивост Зафатнина 52 м³
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 2009 - transport paszy
3
цена на барање
Цистерна силос
Година 2009 Носивост Зафатнина 50 м³
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ
4
цена на барање
Цистерна силос
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Nidzica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се