Филтри -

Цистерни полуприколки WELGRO од Холандија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки WELGRO од Холандија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос WELGRO 90 WSL 33-24 24 Ton / 8 / Lenkachse
17
ВИДЕО
9.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1993-10-25 Носивост 25130 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Schade
24
цена на барање
Цистерна силос
Година 2004-10-07 Носивост 33300 кг Зафатнина 62 м³
Холандија, Borne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос WELGRO 60m3 10 fach Food/Futter Silo 2x lenkachse
17
12.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1993-07-14 Носивост 32380 кг Зафатнина
Холандија, Saasveld
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
28
38.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2005-10-25 Носивост 33600 кг Зафатнина
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
28
цена на барање
Цистерна силос
Година 2000-06-13 Носивост 32000 кг Зафатнина
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO Bulk 4 Compartments, Silo / Bulk
7
3.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1984-12-13 Носивост 15500 кг Зафатнина 0.01 м³
Холандија, Ede
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
22
цена на барање
Цистерна силос
Година 2006-09-22 Носивост 33300 кг Зафатнина
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
31
цена на барање
Цистерна силос
Година 2005-09-07 Носивост 33400 кг Зафатнина 58 м³
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43 32 Mengvoeder
25
цена на барање
Цистерна силос
Година 1998-03-17 Носивост 30200 кг Зафатнина 50.8 м³
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97 WSL 33-24 39.9m3 / 7 / Lenkachse Animal Food / Futter
16
ВИДЕО
29.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2005-04-28 Носивост 25800 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO 90 WSL 43-32 32 Ton / 11 Comp. / 2x Lenkachse
15
ВИДЕО
15.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1994-11-04 Носивост 32760 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
19
цена на барање
Цистерна силос
Година 2002-04-05 Носивост 31000 кг Зафатнина
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 90WSL 33 24 Mengvoeder
20
цена на барање
Цистерна силос
Година 1994-12-07 Носивост 25420 кг Зафатнина
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97WSL43 32 Mengvoeder
18
цена на барање
Цистерна силос
Година 2000-03-14 Носивост 32000 кг Зафатнина
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 97 WSL 43-32 Blow / Suction 50,2 Ton 10 Comp. 2x Steeraxle
16
ВИДЕО
37.600 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2000-03-14 Носивост 29500 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се