Филтри -

Цистерни полуприколки WELGRO

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки WELGRO: 58 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос WELGRO Silo 90 WLA 23 - 16, 6 Compartments
7
3.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1992-08-12 Носивост Зафатнина 0.01 м³
Холандија, Ede
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 53m3 11 Comp. 28 Ton 2x Lenkachse
19
ВИДЕО
25.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2000-03-22 Носивост 31000 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна WELGRO Welgro
5
243.900 € PLN 1.111.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ
3
цена на барање
Цистерна силос
Година 2006 Носивост Зафатнина
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 2011, 8 komór, 2 osie, transport paszy
4
цена на барање
Цистерна силос
Година 2011 Носивост Зафатнина 52 м³
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 2009 - transport paszy
3
цена на барање
Цистерна силос
Година 2009 Носивост Зафатнина 50 м³
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ
4
цена на барање
Цистерна силос
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO PASZOWÓZ 2014, 9 komór, 3 osie, transport paszy
3
цена на барање
Цистерна силос
Година 2014 Носивост Зафатнина 52 м³
Полска, Nidzica
цистерна силос WELGRO 90 WSL 33-24 24 Ton / 8 / Lenkachse
17
ВИДЕО
9.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1993-10-25 Носивост 25130 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Schade
24
цена на барање
Цистерна силос
Година 2004-10-07 Носивост 33300 кг Зафатнина 62 м³
Холандија, Borne
цистерна силос WELGRO 60m3 10 fach Food/Futter Silo 2x lenkachse
17
12.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1993-07-14 Носивост 32380 кг Зафатнина
Холандија, Saasveld
цистерна за транспорт на брашно WELGRO 90 WSL 33.24 - návěs cisternový 45,3m3 na mouku
7
13.031 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за транспорт на брашно
Година 1992 Носивост Зафатнина 45.3 м³
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
28
38.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2005-10-25 Носивост 33600 кг Зафатнина
Холандија, Borne
цистерна за транспорт на храна WELGRO Welgro
6
35.120 € PLN 160.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2008 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
цистерна силос WELGRO 97WSL43-32 Mengvoeder
28
цена на барање
Цистерна силос
Година 2000-06-13 Носивост 32000 кг Зафатнина
Холандија, Borne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се