Филтри -

Цистерни полуприколки VPS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки VPS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас VPS сменное шасси
5
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2008 Носивост 10000 кг Зафатнина 24 м³
Украина
цистерна за гас VPS CN-48
1
95.000 US$ EUR ≈ 80.600 €
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година Носивост 24000 кг Зафатнина 48 м³
Украина, Дергачі
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас VPS CN48
6
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост 22100 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
цистерна за гас VPS
4
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2011 Носивост 22200 кг Зафатнина 48 м³
Полска, Chełm
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се