Филтри -

Цистерни полуприколки VOLVO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки VOLVO: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво VOLVO FL8-280 / MANUAL / FUEL TRUCK / EURO-6 / 2016
24
25.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-09-30 Носивост Зафатнина
Холандија, VELDDRIEL
автоцистерна VOLVO FH 13-480 6x2 + fuel trailer 41000 Liter Benzin Fuel Diesel ADR
10
29.999 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2007-07-30 Носивост 31000 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се