Филтри -

Цистерни полуприколки VAN HOOL од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки VAN HOOL од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна VAN HOOL Fuel 42000 liter, 2 liquid meters, 5 compartments, 0,46 Bar, 50c
7
16.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1999-01-01 Носивост 30840 кг Зафатнина 42 м³
Холандија, Ede
автоцистерна VAN HOOL Fuel 42000 liter, 2 liquid meters, 5 compartments, 0,46 Bar, 50c
7
16.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1998-11-09 Носивост 30840 кг Зафатнина 42 м³
Холандија, Ede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос VAN HOOL 3G0017 63.000 liter
6
14.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2000-11-07 Носивост 29200 кг Зафатнина 63 м³
Холандија, 'S-Hertogenbosch
автоцистерна VAN HOOL 33.966L / 2-comp (26.467L+7.499L), L4BN, IMO-4, valid 5y insp.:1
24
12.985 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2000-06-01 Носивост 30600 кг Зафатнина
Холандија, Roosendaal
автоцистерна VAN HOOL ALU. Bulktrailer
11
6.950 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1987-06-29 Носивост 29720 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
цистерна за превоз на хемикалии VAN HOOL Chemical tank inox 36.5 m3 / 4 comp
25
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-10-28 Носивост 29260 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен VAN HOOL Bitum tank, Isolated, 30100 Liter, 150c, 4 Bar, 30 FT Container
32
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1990-01-01 Носивост Зафатнина 30.1 м³
Холандија, Ede
цистерна за битумен VAN HOOL Bitum tank, Isolated, 27100 Liter, 150c, 4,5 Bar, 20 FT Containe
8
6.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1986-01-01 Носивост Зафатнина 27.1 м³
Холандија, Ede
автоцистерна VAN HOOL Mixer systeem
10
5.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1982-12-12 Носивост 30000 кг Зафатнина
Холандија, Lamswaarde
автоцистерна VAN HOOL 3-Axle Tank / Food-Lebensmittel / 3 Comp / 34.170 L
12
12.450 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1990-09-28 Носивост 30710 кг Зафатнина
Холандија, Giessen
цистерна за превоз на хемикалии VAN HOOL SALE: 15 X 20FT, 23.000- 24.000L, YOB:1995-1999, valid inspectio
16
5.985 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2000-01-30 Носивост 27900 кг Зафатнина
Холандија, Roosendaal
автоцистерна VAN HOOL Bitum 33500 Liter, Isolated bitum tank, 250c, Max 4 bar, Disc br
7
18.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2004-09-03 Носивост 31940 кг Зафатнина 33.5 м³
Холандија, Ede
автоцистерна VAN HOOL Bitum 33500 Liter, Isolated bitum tank, 250c, Max 4 bar, Disc br
7
22.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2007-01-18 Носивост 31940 кг Зафатнина 33.5 м³
Холандија, Ede
автоцистерна VAN HOOL Bitum 33500 Liter, Isolated bitum tank, 250c, Max 4 bar, Disc br
7
18.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2004-09-03 Носивост 31940 кг Зафатнина 33.5 м³
Холандија, Ede
цистерна за гас VAN HOOL ID 1.130 70.000 liter stationary gastank 3B2011 gas, lpg, gpl
4
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2005-03-29 Носивост 31800 кг Зафатнина 0.07 м³
Холандија, Lelystad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се