Цистерни полуприколки VAN HOOL

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки VAN HOOL: 40 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас VAN HOOL
6
15.000 € USD ≈ 16.550 US$
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1981 Носивост 23030 кг Зафатнина V=49 м³
Бугарија, Благоевград
цистерна за транспорт на храна VAN HOOL
14
19.900 € USD ≈ 21.960 US$
Цистерна за транспорт на храна
Година 12/2006 Носивост Зафатнина
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент VAN HOOL VH 32-24 T3
5
3.516 € PLN USD 16.000 PLN ≈ 3.879 US$
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Носивост Зафатнина V=45 м³
Полска, Radom
автоцистерна VAN HOOL Tank 32 M3 / AdR / Lift axle / Steam heating
16
9.850 € USD ≈ 10.870 US$
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-07-07 Носивост 29770 кг Зафатнина V=32 м³
Холандија, Vuren
цистерна за превоз на хемикалии VAN HOOL
11
12.000 US$ EUR ≈ 10.880 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Носивост 28000 кг Зафатнина V=22000 м³
Украина, Тернополь
цистерна за транспорт на храна VAN HOOL 1991 Van Hool, 32.000 L., 1 comp. food tank
14
13.900 € USD ≈ 15.340 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-04 Носивост 30280 кг Зафатнина V=32000 л
Холандија, Schelluinen-West
автоцистерна VAN HOOL Fuel - Chemical Tank / 7 Comp. / 2x Special coating / ISO / 37.9
21
19.950 € USD ≈ 22.010 US$
Автоцистерна
Година 1999-09-24 Носивост Зафатнина
Холандија, Giessen
цистерна за превоз на хемикалии VAN HOOL Gummiert Säure
5
19.900 € USD ≈ 21.960 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-07 Носивост 27600 кг Зафатнина V=22.5 м³
Германија, Gelsenkirchen
цистерна за гас VAN HOOL 38 500 litr, spring suspension
21
14.500 € USD ≈ 16.000 US$
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Носивост Зафатнина V=38500 л
Литванија, Dievogala
цистерна за транспорт на храна VAN HOOL OPLEGGER TANK IN INOX 30000 L - 4 COMP
10
22.750 € USD ≈ 25.100 US$
Цистерна за транспорт на храна
Година 2003-04-22 Носивост 31820 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
цистерна за гас VAN HOOL 3B2011 ID 1.130 70.000 liter stationary gastank gas, lpg, gpl, g
4
преговара
Цистерна за гас
Година 2005-03-29 Носивост 31800 кг Зафатнина V=0.07 м³
Холандија, Lelystad
цистерна за транспорт на храна VAN HOOL 30.000L RVS Tank
15
12.500 € USD ≈ 13.790 US$
Цистерна за транспорт на храна
Година 1987-04-24 Носивост 27010 кг Зафатнина V=30 м³
Холандија, Stampersgat
цистерна за превоз на хемикалии VAN HOOL 3 AXLE CHEMIE TANK TRAILER
10
18.250 € USD ≈ 20.140 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2003-06-06 Носивост 27220 кг Зафатнина
Холандија, Schiedam
цистерна за превоз на хемикалии VAN HOOL 3 AXLE CHEMIE TANK TRAILER
9
18.250 € USD ≈ 20.140 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-05-28 Носивост 27220 кг Зафатнина
Холандија, Schiedam
цистерна за превоз на хемикалии VAN HOOL 3 AXLE CHEMIE TANK TRAILER
10
18.250 € USD ≈ 20.140 US$
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-05-22 Носивост 27220 кг Зафатнина
Холандија, Schiedam
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се