Филтри -

Цистерни полуприколки VAIA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки VAIA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна VAIA MB100-4R T/A
18
аукција аукција
Цистерна за транспорт на храна
Година Носивост Зафатнина
Германија, Meppen-Versen
цистерна силос VAIA MB100-4R Water Tank 10.000 Ltr. Steering-Axle
14
ВИДЕО
6.400 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина 10 м³
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се