Филтри -

Цистерни полуприколки UNIFRIG

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки UNIFRIG: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG CARDI  Super offer
10
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-03 Носивост 31850 кг Зафатнина 32000 л
Италија, Faenza
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI   Easy Delivery  -New Chassis Extra Light
12
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2020 Носивост Зафатнина 32000 м³
Италија, Travagliato
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI  next arrive
19
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06 Носивост 31600 кг Зафатнина 35.5 м³
Италија, BOLOGNA
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI   Delivery in 40 Days
13
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година 07/2020 Носивост Зафатнина
Италија, Travagliato
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG ADR  FOOD TANK
23
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 36000 л
Италија, Travagliato
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI  DELIVERY 60 Days
12
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI  LIGHT 6.000 KG
29
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2011 Носивост 32000 кг Зафатнина
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG SUPER OFFER
9
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост 32000 кг Зафатнина
Италија, BOLOGNA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се