Филтри -

Цистерни полуприколки Turbos Hoet

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Turbos Hoet: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Turbos Hoet Magyar Milch / Milk 29000 ltr
9
19.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2009-01-23 Носивост 29050 кг Зафатнина
Холандија, Oldenzaal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се