Филтри -

Цистерни полуприколки TUERK

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки TUERK: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос TUERK Aluminium Sylo (Cement, Flour ect.)
14
ВИДЕО
33.200 €
Цистерна силос
Година 2020 Носивост Зафатнина
Турција, Kartal / İstanbul
нови цистерна за гориво TUERK LPG tanker with ADR P355/460
7
23.500 €
Цистерна за гориво
Година 2020 Носивост Зафатнина
Турција, Kartal / İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автоцистерна TUERK ALUMINIUM TANK WİTH ADR
8
ВИДЕО
40.000 €
Автоцистерна
Година 2020 Носивост 29000 кг Зафатнина
Турција, Kartal / İstanbul
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се