Филтри -

Цистерни полуприколки TSZHU

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки TSZHU: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас TSZHU 22
2
42.630 € RUB 3.800.000 RUB
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 22 м³
Русија, Белгородская обл., г. Алексеевка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се