Филтри -

Цистерни полуприколки TRAILOR од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки TRAILOR од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна TRAILOR 30
3
10.000 US$ EUR ≈ 8.541 €
Автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Носивост 30000 кг Зафатнина 34 м³
Украина, Узловое
цистерна за гориво TRAILOR SYY
30
18.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Носивост Зафатнина 38000 л
Украина, Струмівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна TRAILOR SMB
24
21.500 €
Автоцистерна
Година 1998 Носивост Зафатнина 37829 л
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна TRAILOR Mercedes
26
32.500 €
Автоцистерна
Година 2006 Носивост Зафатнина 39140 л
Украина, Винница, с. Писаревка
цистерна за гориво TRAILOR
9
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Носивост 35000 кг Зафатнина 0.39 м³
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се