Филтри -

Цистерни полуприколки TRAILOR од Европа

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки TRAILOR: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво TRAILOR Benzin & Diesel -37-7, SMB
3
18.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-04 Носивост Зафатнина 37000 л
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна TRAILOR Milk/Water tank 2 COMP + 2 AXLE +25.000liter
33
12.950 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03-09 Носивост Зафатнина 25 м³
Холандија, Etten-Leur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво TRAILOR 38.500 L fuel tank
14
12.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1992-06-06 Носивост Зафатнина 38500 л
Белгија, Ardooie
цистерна за гориво TRAILOR FUEL/ CARBURANT- INOX - 31.300Litres - STEEL SPRING / SUSP. LAME
8
5.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1992-01-01 Носивост Зафатнина
Белгија, Overpelt
цистерна силос TRAILOR FILLIAT SILO - AIR SUSPENSION - ALUMINIUM
7
3.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1998-06-06 Носивост 28650 кг Зафатнина
Белгија, Overpelt
автоцистерна TRAILOR Citerne Trailor
6
аукција 5.050 € Со вклучен ДДВ
Автоцистерна
Година 2000-03 Носивост Зафатнина
Франција, Montreuil
автоцистерна TRAILOR Oplegger 39000 L
11
14.300 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1993-11-22 Носивост 31750 кг Зафатнина 39 м³
Белгија, Bree
цистерна за гориво TRAILOR FUEL TANKER / CITERNE CARBURANT - SMB - TAMBOURS
10
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1998-06-06 Носивост Зафатнина
Белгија, Overpelt
цистерна за гориво TRAILOR 38000ltr-9 comp ADR class 3 VALID 03-2021
33
22.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-06-06 Носивост Зафатнина 40 м³
Холандија, Terborg
цистерна за гориво TRAILOR Oplegger 35000 L lames steel
11
9.200 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-12-03 Носивост 24970 кг Зафатнина 34 м³
Белгија, Bree
цистерна за гориво TRAILOR Fuel 40000 liters accident
11
8.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1992 Носивост Зафатнина 40 м³
Германија, RHEINE
нови автоцистерна TRAILOR BITUMEN GEISOLEERD
12
29.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2020-01-01 Носивост Зафатнина 28 м³
Белгија, Meer
цистерна за гориво TRAILOR Tankoplegger
10
13.350 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-10 Носивост Зафатнина 37.769 м³
Белгија, Wingene
цистерна за гориво TRAILOR TANK 38k L
9
12.850 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Носивост Зафатнина 37.664 м³
Белгија, Wingene
цистерна за гориво TRAILOR TANK 38k L
8
12.850 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-03-07 Носивост Зафатнина 37.664 м³
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се