Цистерни полуприколки TRAILOR S

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки TRAILOR S: 3 огласа

автоцистерна TRAILOR S 38-3 EL - cisternový návěs ADR
12
€ 14.600 USD ≈ US$ 16.155
Автоцистерна
Година 1994 Носивост 27450 кг Зафатнина
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
автоцистерна TRAILOR S 38-3 EL ADR
9
€ 7.955 CZK USD CZK 205.000 ≈ US$ 8.803
Автоцистерна
Година 1992 Носивост Зафатнина
Чехија, olomuc
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна TRAILOR S38.EL DE 35 M3
6
€ 9.950 USD ≈ US$ 11.010
Автоцистерна
Година 1987-08-20 Носивост Зафатнина
Холандија, Breda
Омилени : 0 Споредба : 0