Цистерни полуприколки TRAILOR

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки TRAILOR: 26 огласа

автоцистерна TRAILOR S 38-3 EL - cisternový návěs ADR
12
€ 14.600 USD ≈ US$ 16.155
Автоцистерна
Година 1994 Носивост 27450 кг Зафатнина
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
автоцистерна TRAILOR S 38-3 EL ADR
9
€ 7.955 CZK USD CZK 205.000 ≈ US$ 8.803
Автоцистерна
Година 1992 Носивост Зафатнина
Чехија, olomuc
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна TRAILOR Milk/Water tank 2 COMP + 2 AXLE + ADR+25000liter
32
€ 12.950 USD ≈ US$ 14.329
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03-09 Носивост Зафатнина V=25 м³
Холандија, Etten-Leur
автоцистерна TRAILOR
11
€ 18.200 USD ≈ US$ 20.138
Автоцистерна
Година 1993 Носивост Зафатнина V=39873 л
Украина, Винница, с. Писаревка
цистерна за гориво TRAILOR FUEL/ CARBURANT- INOX - 31.300Litres - STEEL SPRING / SUSP. LAME
8
€ 5.000 USD ≈ US$ 5.532
Цистерна за гориво
Година 1992-01-01 Носивост Зафатнина
Белгија, Overpelt
цистерна силос TRAILOR FILLIAT SILO - AIR SUSPENSION - ALUMINIUM
6
€ 4.000 USD ≈ US$ 4.426
Цистерна силос
Година 1998-06-06 Носивост 28650 кг Зафатнина
Белгија, Overpelt
автоцистерна TRAILOR 30
3
US$ 10.000 EUR ≈ € 9.038
Автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Носивост 30000 кг Зафатнина V=34 м³
Украина, Узловое
автоцистерна TRAILOR AKF KAMBO
24
€ 9.750 USD ≈ US$ 10.788
Автоцистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Носивост Зафатнина V=17000 л
Украина, Струмівка
цистерна за гориво TRAILOR FUEL TANKER / CITERNE CARBURANT - SMB - TAMBOURS
9
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.831
Цистерна за гориво
Година 1998-06-06 Носивост Зафатнина
Белгија, Overpelt
автоцистерна TRAILOR TX34CC
9
преговара
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2000 Носивост Зафатнина V=24000 л
Франција, BRUYERES ET MONTBERAULT
цистерна за битумен TRAILOR 33000
7
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.299
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Носивост Зафатнина V=33 м³
Полска, Lubicz
цистерна за гориво TRAILOR Oplegger 35000 L lames steel
11
€ 10.900 USD ≈ US$ 12.061
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-12-03 Носивост 24970 кг Зафатнина V=34 м³
Белгија, Peer
автоцистерна TRAILOR Fuel 38763 Liter, 0,44 bar
6
€ 11.750 USD ≈ US$ 13.001
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-12-09 Носивост 33020 кг Зафатнина V=38763 м³
Холандија, EDE GLD
автоцистерна TRAILOR TANK 29k L
10
€ 3.850 USD ≈ US$ 4.260
Автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-01 Носивост 25740 кг Зафатнина V=29 м³
Белгија, Wingene
автоцистерна TRAILOR Fuel 39912 liter, 9 Compartments, 0,3 bar, Steel suspension
6
€ 12.750 USD ≈ US$ 14.108
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-07-06 Носивост 27590 кг Зафатнина V=39912 л
Холандија, EDE GLD
Омилени : 0 Споредба : 0