Филтри -

Цистерни полуприколки Schwarte

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Schwarte: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна Schwarte
11
24.530 € PLN 110.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2011 Носивост Зафатнина 19000 л
Полска, Włoszczowa
цистерна за транспорт на храна Schwarte ISOLIERT(Nr. 4708)
8
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04 Носивост Зафатнина 15500 л
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за транспорт на храна Schwarte
4
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2020 Носивост 18000 кг Зафатнина 14000 л
Полска, Koszalin
цистерна за транспорт на храна Schwarte
6
18.070 € PLN 81.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2007 Носивост Зафатнина 12500 л
Полска, Włoszczowa
цистерна за транспорт на храна Schwarte Milchanhänger
6
22.850 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2008 Носивост Зафатнина 16 м³
Германија
нови цистерна за транспорт на храна Schwarte JANSKY für BLUT PLASMA Transp. isoliert !Pumpe
20
59.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост Зафатнина 14.5 м³
Германија, Schlierbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се