Филтри -

Цистерни полуприколки STOKOTA од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки STOKOTA од Полска: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво STOKOTA meter/pump
11
12.495 €
Цистерна за гориво
Година 2013-03-13 Носивост 27700 кг Зафатнина 37.7 м³
Полска, Łódź
цистерна за гориво STOKOTA Sening GMVZ 1004/meter+pump
14
11.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2004-05 Носивост 27700 кг Зафатнина 38 м³
Полска, Łódź
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво STOKOTA 36-4V-ALU
4
7.490 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1998 Носивост 27000 кг Зафатнина 33000 л
Полска, Libusza
цистерна за гориво STOKOTA
8
17.700 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Носивост 28750 кг Зафатнина 33500 м³
Полска, Libusza
цистерна за битумен STOKOTA FLUID L4BN
23
16.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Носивост 27700 кг Зафатнина 30.3 м³
Полска, Trzyciąż
цистерна за гориво STOKOTA OPL38/3/P7/02    [ADR i TDT]
38
28.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-13 Носивост Зафатнина 42.64 м³
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за превоз на цемент STOKOTA Cysterna do Cementu
25
11.410 € PLN 52.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006 Носивост Зафатнина
Полска, Janów Lubelski
нови цистерна за гориво STOKOTA
3
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 34 кг Зафатнина 38 м³
Полска, Elbląg
нови автоцистерна STOKOTA L4AH 27500
5
151.100 € PLN 688.500 PLN
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 22000 кг Зафатнина 27.5 м³
Полска, Elbląg
нови цистерна за гориво STOKOTA
3
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 28600 кг Зафатнина 38 м³
Полска, Elbląg
нови цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 17 м³
Полска, Elbląg
нови цистерна за гориво STOKOTA
3
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост 28400 кг Зафатнина 32 м³
Полска, Elbląg
нови цистерна за гас STOKOTA
3
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 48 м³
Полска, Elbląg
цистерна за гас STOKOTA X
8
37.090 € PLN 169.000 PLN
Цистерна за гас
Година 2006 Носивост Зафатнина
Полска, Rypin
автоцистерна STOKOTA OLP38-3
21
35.550 € PLN 162.000 PLN
Автоцистерна
Година 2015 Носивост Зафатнина
Полска, Przasnysz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се