Филтри -

Цистерни полуприколки STOKOTA од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки STOKOTA од Холандија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос STOKOTA ROM-39 T3A
6
23.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2007-01-01 Носивост 35680 кг Зафатнина
Холандија, Almelo
цистерна силос STOKOTA ROM-39T3A
6
18.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2007-01-01 Носивост 35680 кг Зафатнина
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна STOKOTA 2 asser Brandstoftank 30800 Liter 2x pomp 2 x counter
22
11.450 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1995-01-27 Носивост Зафатнина 31 м³
Холандија, Waalwijk
автоцистерна STOKOTA OPL EKW 38-2 + 3 Axle + 6 Compartments + 41000 L
27
18.950 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2005-01-24 Носивост 30840 кг Зафатнина
Холандија, Etten-Leur
автоцистерна STOKOTA Vacuum Tank Oplegger 28.500 Liter / ADR / Ecota Tank RVS / Eigen
40
42.000 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2006-03-06 Носивост 39000 кг Зафатнина
Холандија, Zoetermeer
цистерна за гориво STOKOTA Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
11
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2004-08-05 Носивост 28750 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво STOKOTA Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
11
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2004-08-03 Носивост 28750 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се