Филтри -

Цистерни полуприколки STOKOTA од Европа

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки STOKOTA: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво STOKOTA
12
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Hasselt
цистерна за гориво STOKOTA
12
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Lummen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво STOKOTA
8
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA meter/pump
11
12.495 €
Цистерна за гориво
Година 2013-03-13 Носивост 27700 кг Зафатнина 37.7 м³
Полска, Łódź
цистерна за гориво STOKOTA Sening GMVZ 1004/meter+pump
14
11.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2004-05 Носивост 27700 кг Зафатнина 38 м³
Полска, Łódź
цистерна силос STOKOTA ROM-39 T3A
6
23.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2007-01-01 Носивост 35680 кг Зафатнина
Холандија, Almelo
цистерна силос STOKOTA ROM-39T3A
6
18.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2007-01-01 Носивост 35680 кг Зафатнина
Холандија, Almelo
цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2001 Носивост Зафатнина 20000 л
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA CITERNE 23000L/4COMP
9
10.450 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2002-09-24 Носивост Зафатнина 23 м³
Белгија, Handzame
автоцистерна STOKOTA 2 asser Brandstoftank 30800 Liter 2x pomp 2 x counter
22
11.450 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1995-01-27 Носивост Зафатнина 31 м³
Холандија, Waalwijk
цистерна за гориво STOKOTA 36-4V-ALU
4
7.490 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1998 Носивост 27000 кг Зафатнина 33000 л
Полска, Libusza
цистерна за гориво STOKOTA
8
17.700 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Носивост 28750 кг Зафатнина 33500 м³
Полска, Libusza
цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2001 Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA 33-4V 5 Kammern
10
12.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07-01 Носивост 28200 кг Зафатнина 35100 л
Германија, Zittau
цистерна за гориво STOKOTA OPL38/3/P7/02    [ADR i TDT]
38
28.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-13 Носивост Зафатнина 42.64 м³
Полска, Jastrzębie Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се