Филтри -

Цистерни полуприколки STOKOTA од Белгија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки STOKOTA од Белгија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2001 Носивост Зафатнина 20000 л
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA CITERNE 23000L/4COMP
9
10.450 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2002-09-24 Носивост Зафатнина 23 м³
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво STOKOTA
4
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2001 Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
цистерна за гориво STOKOTA CITERNE 20.000L/4COMP./SOURCE ET DOME
6
11.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1997-02-26 Носивост 15300 кг Зафатнина 20 м³
Белгија, Handzame
цистерна за гориво STOKOTA CITERNE 23000L/4COMP
9
9.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2001-12-06 Носивост 18160 кг Зафатнина 23 м³
Белгија, Handzame
автоцистерна STOKOTA CITERNE 40.000L/4COMP SOURCE ET DOME
11
9.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1991-10-28 Носивост Зафатнина 40 м³
Белгија, Handzame
автоцистерна STOKOTA
7
цена на барање
Автоцистерна
Година 1990 Носивост Зафатнина 25000 л
Белгија, Lummen
цистерна за гориво STOKOTA TANK 42K L
10
9.850 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-12 Носивост Зафатнина 42 м³
Белгија, Wingene
цистерна за гориво STOKOTA
13
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 44016 л
Белгија, Lummen
цистерна за гориво STOKOTA
13
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 44016 л
Белгија, Hasselt
цистерна за гориво STOKOTA
8
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се