Цистерни полуприколки STOKOTA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки STOKOTA: 28 огласа

цистерна за гориво STOKOTA OP 38-3
13
€ 29.990 USD ≈ US$ 33.184
Цистерна за гориво
Година 2005 Носивост Зафатнина V=36000 л
Србија, Belgrad
цистерна за гас STOKOTA STOKOTA TANK 23.000 L FUEL/GASOIL (4 comp.)
8
€ 11.900 USD ≈ US$ 13.167
Цистерна за гас
Година 2002-09-24 Носивост 18150 кг Зафатнина V=23 м³
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво STOKOTA STOKOTA TANK 40.000 L ( 5 comp. ) DIESEL/FUEL/GASOIL
8
€ 12.450 USD ≈ US$ 13.776
Цистерна за гориво
Година 1996-08-01 Носивост Зафатнина V=40 м³
Белгија, Handzame
автоцистерна STOKOTA
8
преговара
Автоцистерна
Година 1990 Носивост Зафатнина V=25000 л
Белгија, Lummen
цистерна за гориво STOKOTA AANH 36
9
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.954
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-12 Носивост Зафатнина V=40450 л
Холандија, Marknesse
цистерна за битумен STOKOTA FLUID CSP29SB
9
€ 15.380 PLN USD PLN 67.000 ≈ US$ 17.023
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-03 Носивост 26500 кг Зафатнина V=29.3 м³
Полска, Gąbin
цистерна за гориво STOKOTA
4
€ 49.370 PLN USD PLN 215.000 ≈ US$ 54.626
Цистерна за гориво
Година 2014 Носивост Зафатнина V=33000 м³
Полска, Szczecin
цистерна за битумен STOKOTA
17
преговара
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина V=34.9 м³
Украина, Киев
цистерна за битумен STOKOTA CSP
7
€ 16.990 PLN USD PLN 74.000 ≈ US$ 18.802
Цистерна за битумен
Година 2005 Носивост Зафатнина V=30 м³
Полска, GĄBIN
цистерна за гас STOKOTA LDS LPG 48 m3
5
преговара
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост 21700 кг Зафатнина V=48 м³
Полска, Warszawa
цистерна за гориво STOKOTA 5 KAMMER/40000L
8
€ 11.500 USD ≈ US$ 12.725
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина V=41000 л
Полска, Lubicz
цистерна за гориво STOKOTA 37900L, ALUMINIUM
10
€ 15.500 USD ≈ US$ 17.151
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина V=37900 л
Полска, Lubicz
цистерна за гориво STOKOTA AANH20-2
17
€ 33.400 USD ≈ US$ 36.957
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-12 Носивост 14250 кг Зафатнина V=15 м³
Полска, Księżyno
цистерна за гориво STOKOTA Elzam saf. Рассрочка
20
€ 22.900 USD ≈ US$ 25.339
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина V=32.5 м³
Украина, Київ
цистерна за гориво STOKOTA OPL 38
14
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.126
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост 28100 кг Зафатнина V=36 м³
Романија
Омилени : 0 Споредба : 0