Филтри -

Цистерни полуприколки SPITZER од Унгарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SPITZER од Унгарија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
72.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 11/2018 Носивост Зафатнина
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SF 2737/2P
3
30.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2008 Носивост Зафатнина 37 м³
Унгарија, Lábatlan
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
72.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 06/2018 Носивост Зафатнина
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SK2745CAL - tipper silo
17
11.500 €
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2000 Носивост Зафатнина 45 м³
Унгарија, Nyíradony
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
11
цена на барање
Цистерна силос
Година 2018 Носивост Зафатнина 60 м³
Унгарија, Tata
нови цистерна за транспорт на брашно SPITZER SF2748/3P
20
84.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2020 Носивост Зафатнина 48 м³
Унгарија, Nyíradony
цистерна силос SPITZER SK2444 ZIAL ERNEUERTE ZUSTAND
5
15.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1996-05 Носивост Зафатнина 44 м³
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
цистерна силос SPITZER SK2448 ZIAL ERNEUERTE, GUTE ZUSTAND
6
15.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1994-04 Носивост Зафатнина 48 м³
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
цистерна за транспорт на храна SPITZER SK2460 CAL Full Alu
11
10.990 €
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1997 Носивост Зафатнина 60 м³
Унгарија, Debrecen
цистерна силос SPITZER SF 2743/3P
9
27.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06 Носивост Зафатнина 43 м³
Унгарија, Törökbálint
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се