Филтри -

Цистерни полуприколки SPITZER од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SPITZER од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER Silos
21
21.900 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006 Носивост Зафатнина 32000 л
Украина, Винница
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2437
21
18.900 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Носивост Зафатнина 37 м³
Украина, Струмівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF SAF
18
24.500 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006 Носивост Зафатнина 37000 л
Украина, Винница, с. Писаревка
цистерна силос SPITZER SAF
19
24.000 €
Цистерна силос
Година 2003 Носивост Зафатнина 47000 л
Украина, Винница, с. Писаревка
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF
26
18.900 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Носивост 33410 кг Зафатнина
Украина, Струмівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се