Филтри -

Цистерни полуприколки SPITZER од Полска

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SPITZER од Полска: 58 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER
3
цена на барање
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина
Полска, Kopytów
цистерна за транспорт на храна SPITZER SF 2755/4P
12
36.250 € PLN 165.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Piechcin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент SPITZER 37m3
8
8.132 € PLN 37.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Koziegłowy
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737
10
12.200 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2001 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2437/2P
6
6.593 € PLN 30.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Година 1995 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER
16
ВИДЕО
36.260 € PLN 165.000 PLN
Цистерна силос
Година 2006 Носивост 24420 кг Зафатнина 52 м³
Полска, Margonin
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/3Z
23
15.380 € PLN 70.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-07 Носивост 28185 кг Зафатнина 37 м³
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент SPITZER SILO 37m6 3-KOMORY WAGA:4850kg BPW ALUFELGI 2008r ŁADNA
1
19.780 € PLN 90.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, KAMIEŃSK
цистерна силос SPITZER SK2459/ZIAL - Własna hydraulika HS24V - PO LAKIEROWANIU !!
7
ВИДЕО
8.791 € PLN 40.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Носивост Зафатнина 59 м³
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SK 2463 CAL -  Hydraulika siłowa HS24V
8
ВИДЕО
6.593 € PLN 30.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Носивост Зафатнина 63 м³
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SK 2748 CAL
3
23.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-12-06 Носивост 28300 кг Зафатнина 48 м³
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737/2P
7
15.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04-14 Носивост 29500 кг Зафатнина 37 м³
Полска, WIERZBICA
цистерна силос SPITZER SK2753
15
12.090 € PLN 55.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост 28100 кг Зафатнина 53 м³
Полска, Rzeszów
цистерна силос SPITZER Silos Kiprowana 60m Salon PL
19
45.930 € PLN 209.000 PLN
Цистерна силос
Година 2017 Носивост Зафатнина
Полска, Widełki
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737
12
14.300 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-03 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Barcin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се