Филтри -

Цистерни полуприколки SPITZER од Холандија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SPITZER од Холандија: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER Eurovrac SK 28 AL ,Rieselguter,Granulat,Silo,Cistern
8
9.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2002-04-09 Носивост 32170 кг Зафатнина 65 м³
Холандија, Sliedrecht
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
16
17.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2003-01-01 Носивост Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
17
39.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2013-12-05 Носивост 34380 кг Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 39 m3 / 1 comp
13
13.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 1999-06-02 Носивост 33970 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос SPITZER
5
7.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1988-09-08 Носивост Зафатнина
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
13
39.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2014-01-01 Носивост 34380 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос SPITZER SK 2460
5
13.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1997-07-11 Носивост 27280 кг Зафатнина
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
16
14.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2003-01-01 Носивост 33260 кг Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 37 m3 / 1 comp
13
39.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2013-01-01 Носивост Зафатнина 37 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 43 m3 / 1 comp
11
31.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2010-01-01 Носивост 31400 кг Зафатнина 43 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3
13
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2004-01-01 Носивост 30660 кг Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос SPITZER Eurovrac SK 28 AL ,Rieselguter,Granulat,Silo,Cistern
8
8.450 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2003-04-09 Носивост 32170 кг Зафатнина 65 м³
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос SPITZER SK 2460
5
9.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-03-01 Носивост 27440 кг Зафатнина
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна за превоз на цемент SPITZER SFS27-C11! 2 UNITS
15
25.950 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09-25 Носивост 33910 кг Зафатнина 44 м³
Холандија, Terborg
цистерна силос SPITZER SK 2460
4
9.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-05-30 Носивост 27250 кг Зафатнина
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се