Филтри -

Цистерни полуприколки SPITZER од Германија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SPITZER од Германија: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER SF2736/Eurovac/Gülleaufbau
15
13.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 1992-03 Носивост 30450 кг Зафатнина 36 м³
Германија, Sittensen
цистерна силос SPITZER
15
16.650 €
Цистерна силос
Година 2007 Носивост 13780 кг Зафатнина 25 м³
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос SPITZER SK 2465 CAL Kippsilo
14
9.800 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2000 Носивост Зафатнина 65 м³
Германија, Petershagen
цистерна силос SPITZER SF 2737/2 P, Zentralauslauf
7
15.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-05 Носивост 29630 кг Зафатнина 37 м³
Германија, Sittensen
цистерна силос SPITZER SF 2737, 37m³, Zement, Luft, BPW, ABS
12
12.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-02 Носивост 29640 кг Зафатнина 37 м³
Германија, Sittensen
цистерна за превоз на цемент SPITZER Baustoffsilo 39M³ Top Zustand
12
28.500 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 2011-05 Носивост 29200 кг Зафатнина 39 м³
Германија, Gelsenkirchen
цистерна силос SPITZER SA 1831
8
7.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1995 Носивост Зафатнина 31 м³
Германија, München
нови цистерна силос SPITZER SAPI1833/3P FLOUR / ANIMAL FOOD
11
62.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2020 Носивост Зафатнина 33 м³
Германија, Elztal
цистерна за превоз на цемент SPITZER
9
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Носивост Зафатнина 37 м³
Германија, Legden
нови цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2734/2P 34 m3 aluminium cement silo
23
58.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2020 Носивост Зафатнина 34 м³
Германија, Elztal
автоцистерна SPITZER 3 Achs SAttelauflieger
10
12.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1994 Носивост Зафатнина 32 м³
Германија, Klein Berßen
цистерна силос SPITZER SK 2460 CAL Kippsilo Nr.: 849
15
12.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2001-02 Носивост 27660 кг Зафатнина 60 м³
Германија, Regensburg
цистерна силос SPITZER SF 273772 P
15
18.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2004 Носивост Зафатнина 35 м³
Германија, Petershagen
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2734/2P Zementsilo 34 m³ Nr.: 531
10
21.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2008-6 Носивост 35575 кг Зафатнина 34 м³
Германија, Regensburg
цистерна за превоз на цемент SPITZER SK 2745
12
21.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2008-4 Носивост 34040 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се