Филтри -

Цистерни полуприколки SPITZER од Франција

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SPITZER од Франција: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER SPIZER EUR  33 M3 Tri/A
16
аукција аукција
Цистерна силос
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
цистерна силос SPITZER S2400F Tri/A
10
аукција аукција
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент SPITZER S2000F
4
аукција 3.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 1984-07 Носивост Зафатнина
Франција, Montreuil
цистерна силос SPITZER 60M3 BASCULANTE
3
12.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/1994 Носивост 30580 кг Зафатнина 60 м³
Франција, Agen
цистерна за превоз на цемент SPITZER 37M3
2
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина 34 м³
Франција, Lyon
цистерна силос SPITZER 65M3
4
20.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Носивост Зафатнина 65 м³
Франција, Valence
цистерна силос SPITZER 50
4
18.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина 50 м³
Франција, Valence
цистерна силос SPITZER 47M3
3
27.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 47 м³
Франција, Dole
цистерна силос SPITZER
3
23.500 €
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2003 Носивост Зафатнина 52 м³
Франција, Valence
цистерна за транспорт на храна SPITZER W  produits secs
1
34.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2009 Носивост 33300 кг Зафатнина 38 м³
Франција, Bordeaux
цистерна за превоз на цемент SPITZER W
3
20.000 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2002 Носивост 33300 кг Зафатнина 34 м³
Франција, Bourgoin-Jallieu
цистерна за превоз на цемент SPITZER HORZ
2
23.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2006 Носивост 33300 кг Зафатнина 38 м³
Франција, Bourgoin-Jallieu
цистерна за превоз на цемент SPITZER W
2
24.000 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2004 Носивост 33300 кг Зафатнина 34 м³
Франција, Dole
оштетен цистерна за превоз на цемент SPITZER Non spécifié
13
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година 04/1993 Носивост Зафатнина
Франција, Arc sur Tille
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се