Филтри -

Цистерни полуприколки SPITZER од Белгија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SPITZER од Белгија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER
10
7.850 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-06 Носивост Зафатнина 33 м³
Белгија, Wingene
цистерна силос SPITZER
25
14.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2011-06-27 Носивост 33640 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на цемент SPITZER CEMENT BULK
10
14.850 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2005-09 Носивост Зафатнина 46 м³
Белгија, Wingene
цистерна силос SPITZER BSK2004 EUROVRAC Silo
10
9.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2006-02-12 Носивост 32210 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
цистерна силос SPITZER BSK2004 Silo
10
10.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2007-06-25 Носивост 31970 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
цистерна силос SPITZER Cemet Bulk
9
9.350 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-05 Носивост Зафатнина 39 м³
Белгија, Wingene
цистерна силос SPITZER
28
9.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2003-10-30 Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede
автоцистерна SPITZER Tank
14
5.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-10-14 Носивост 30980 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
автоцистерна SPITZER Tank
17
5.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1994-05-15 Носивост 31100 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
автоцистерна SPITZER Oplegger
9
5.800 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-10-03 Носивост 26670 кг Зафатнина
Белгија, Bree
цистерна силос SPITZER
14
8.250 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-12-20 Носивост 32790 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
цистерна силос SPITZER SK2460CP tipper silo semi trailer
15
20.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05 Носивост Зафатнина 60 м³
Белгија, Roeselare
цистерна силос SPITZER
12
5.250 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1990-02-01 Носивост 32850 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
автоцистерна SPITZER Tank
17
5.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1994-01-31 Носивост 31190 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се