Цистерни полуприколки SPITZER SK

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки SPITZER SK: 49 огласа

автоцистерна SPITZER SK 2460
2
13.500 € USD ≈ 14.996 US$
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Носивост 19700 кг Зафатнина
Хрватска, Zagreb
цистерна силос SPITZER SK2760-silo cisterna
6
20.500 € USD ≈ 22.771 US$
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2004 Носивост Зафатнина V=60 м³
Босна и Херцеговина, Doboj Istok
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна SPITZER SK 2460
2
13.500 € USD ≈ 14.996 US$
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Носивост 19700 кг Зафатнина
Хрватска, Zagreb, Lucko
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
72.000 € USD ≈ 79.978 US$
Цистерна силос
Година 06/2018 Носивост Зафатнина
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
72.000 € USD ≈ 79.978 US$
Цистерна силос
Година 11/2018 Носивост Зафатнина
Унгарија, Lábatlan
цистерна за транспорт на храна SPITZER SK2460 CAL Full Alu
11
11.990 € USD ≈ 13.318 US$
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1997 Носивост Зафатнина V=60 м³
Унгарија, Debrecen
цистерна силос SPITZER SK 2760CAL
12
18.900 € USD ≈ 20.994 US$
Цистерна силос
Година 2003-07-09 Носивост Зафатнина V=60 м³
Унгарија, Szeged
цистерна силос SPITZER SK2444 ZIAL ERNEUERTE ZUSTAND
5
17.900 € USD ≈ 19.883 US$
Цистерна силос
Година 1996-05 Носивост Зафатнина V=44 м³
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
цистерна силос SPITZER SK2448 ZIAL ERNEUERTE, GUTE ZUSTAND
6
19.900 € USD ≈ 22.105 US$
Цистерна силос
Година 1994-04 Носивост Зафатнина V=48 м³
Унгарија, SZIGETSZENTMIKLOS
цистерна силос SPITZER SK2760 10 pcs, 60,000L
11
11.950 € USD ≈ 13.274 US$
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-08 Носивост Зафатнина V=60 м³
Унгарија, Törökbálint
цистерна силос SPITZER SK2459, 59.000L
6
6.950 € USD ≈ 7.720 US$
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-06 Носивост Зафатнина V=60 м³
Унгарија, Törökbálint
цистерна силос SPITZER SK 28AL
5
9.800 € USD ≈ 10.886 US$
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Носивост Зафатнина V=60 м³
Белгија, Tildonk - Haacht
цистерна силос SPITZER SK 28AL X3 PIECES
15
16.000 € USD ≈ 17.773 US$
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина V=60 м³
Белгија, Tildonk - Haacht
цистерна силос SPITZER SK2459/ZIAL - Własna hydraulika HS24V - PO LAKIEROWANIU !!
7
ВИДЕО
11.090 € PLN USD 47.000 PLN ≈ 12.323 US$
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Носивост Зафатнина V=59 м³
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SK 2463 CAL -  Hydraulika siłowa HS24V
8
ВИДЕО
8.261 € PLN USD 35.000 PLN ≈ 9.176 US$
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Носивост Зафатнина V=63 м³
Полска, Radom
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се