Цистерни полуприколки SPITZER SF

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки SPITZER SF: 45 огласа

цистерна за превоз на цемент SPITZER SF27 38 3P
5
24.500 € USD ≈ 26.460 US$
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2008 Носивост Зафатнина V=38 м³
Словачка, Komárno
цистерна силос SPITZER SF 2737/2P silocisterna ALU VIN 181
16
27.900 € USD ≈ 30.130 US$
Цистерна силос
Година 9/2011 Носивост Зафатнина V=37 м³
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос SPITZER SF 2737/2P silocisterna 37m3 ALU VIN 756
15
27.900 € USD ≈ 30.130 US$
Цистерна силос
Година 2/2011 Носивост Зафатнина V=37 м³
Словачка, Levice
цистерна силос SPITZER SF 273/2P silocisterna ALU  VIN 053
16
24.900 € USD ≈ 26.890 US$
Цистерна силос
Година 8/2010 Носивост Зафатнина V=37 м³
Словачка, Levice
цистерна силос SPITZER SF 273/2P silocisterna ALU  VIN 366
17
27.900 € USD ≈ 30.130 US$
Цистерна силос
Година 3/2010 Носивост Зафатнина V=37 м³
Словачка, Levice
цистерна силос SPITZER SF 2737/2P
11
29.900 € USD ≈ 32.290 US$
Цистерна силос
Година 3/2012 Носивост Зафатнина V=37 м³
Словачка, Levice
цистерна силос SPITZER SF 2743/3P
9
27.900 € USD ≈ 30.130 US$
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06 Носивост Зафатнина V=43 м³
Унгарија, Törökbálint
цистерна силос SPITZER SF2743/3P SILO MEHL/FUTTER
21
25.900 € USD ≈ 27.970 US$
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Носивост Зафатнина V=43 м³
Унгарија, Törökbálint
цистерна силос SPITZER SF 2737/2P
3
30.000 € USD ≈ 32.400 US$
Цистерна силос
Година 2008 Носивост Зафатнина V=37 м³
Унгарија, Lábatlan
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737
7
22.000 € USD ≈ 23.760 US$
Цистерна за превоз на цемент
Година 2008-06-11 Носивост Зафатнина V=37 м³
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/2P
6
19.610 € PLN USD 84.000 PLN ≈ 21.180 US$
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006-04-08 Носивост Зафатнина V=37 м³
Полска, Grodzisk Mazowiecki
цистерна за транспорт на храна SPITZER SF 2755/4P
12
38.510 € PLN USD 165.000 PLN ≈ 41.590 US$
Цистерна за транспорт на храна
Година 2007 Носивост Зафатнина
Полска, Piechcin
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737
10
20.000 € USD ≈ 21.600 US$
Цистерна за превоз на цемент
Година 2007-03-22 Носивост Зафатнина V=37 м³
Полска, Barcin
цистерна силос SPITZER SF 273772 P Siloauflieger
15
преговара
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2004 Носивост Зафатнина V=35 м³
Германија, Petershagen
цистерна силос SPITZER SF 2748/3 P Siloauflieger 48
14
преговара
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Носивост Зафатнина V=50 м³
Германија, Petershagen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се