Цистерни полуприколки SPITZER

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки SPITZER: 167 огласа

цистерна силос SPITZER 18/33 GNERAL UBERHOLT !!!
18
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.212
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2005 Носивост Зафатнина V=33 м³
Хрватска, Mursko Središće
цистерна силос SPITZER SK2760-silo cisterna
6
€ 20.500 USD ≈ US$ 22.767
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2004 Носивост Зафатнина V=60 м³
Босна и Херцеговина, Doboj Istok
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
автоцистерна SPITZER SK 2460
2
€ 13.500 USD ≈ US$ 14.993
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Носивост 19700 кг Зафатнина
Хрватска, Zagreb
цистерна за превоз на цемент SPITZER SP 27/38 3P
6
€ 24.500 USD ≈ US$ 27.210
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2008 Носивост Зафатнина V=38 м³
Словачка, Komárno
цистерна силос SPITZER SK2459
4
€ 13.300 USD ≈ US$ 14.771
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост 25500 кг Зафатнина V=59 м³
Босна и Херцеговина, Бијељина
автоцистерна SPITZER SK 2460
2
€ 13.500 USD ≈ US$ 14.993
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Носивост 19700 кг Зафатнина
Хрватска, Zagreb, Lucko
цистерна силос SPITZER SF 24624 UNZM
10
€ 13.990 USD ≈ US$ 15.537
Цистерна силос
Година 1997-08 Носивост 27015 кг Зафатнина
Унгарија, Kisigmand Eurotrade
цистерна силос SPITZER SF2743/3P SILO MEHL/FUTTER
30
US$ 28.500 EUR ≈ € 25.662
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Носивост Зафатнина V=43 м³
Унгарија, Törökbálint
нови цистерна силос SPITZER SAPI1833/3P FUTTER/MEHL
14
€ 61.500 USD ≈ US$ 68.302
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2019 Носивост Зафатнина V=33 м³
Унгарија, Érd
нови цистерна силос SPITZER SF2748/3P FUTTER/MEHL
16
€ 75.000 USD ≈ US$ 83.295
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2019 Носивост Зафатнина V=48 м³
Унгарија, Törökbálint
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.963
Цистерна силос
Година 06/2018 Носивост Зафатнина
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.963
Цистерна силос
Година 11/2018 Носивост Зафатнина
Унгарија, Lábatlan
цистерна силос SPITZER SF 2737/2P
3
€ 30.000 USD ≈ US$ 33.318
Цистерна силос
Година 2008 Носивост Зафатнина V=37 м³
Унгарија, Lábatlan
цистерна за транспорт на храна SPITZER SK2460 CAL Full Alu
11
€ 11.990 USD ≈ US$ 13.316
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1997 Носивост Зафатнина V=60 м³
Унгарија, Debrecen
цистерна за превоз на цемент SPITZER Sl 2441
1
€ 23.900 USD ≈ US$ 26.543
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1992 Носивост Зафатнина V=41 м³
Унгарија, Miskolc
Омилени : 0 Споредба : 0