Филтри -

Цистерни полуприколки SINAN TANKER-TREYLER од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SINAN TANKER-TREYLER од Украина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER (5 секций) / HALF CHASIS WITH
4
31.300 € UAH 1.034.000 UAH
Автоцистерна
Суспензија хидраулично
Година Носивост Зафатнина 38000 л
Украина, Вишневе
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER BOGLE SUSPENSION
1
17.540 € UAH 579.400 UAH
Автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Украина, Вишневе
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво SINAN TANKER-TREYLER FUEL TANKER
4
10.270 € UAH 339.300 UAH
Цистерна за гориво
Година 2018 Носивост Зафатнина 24500 л
Украина, Вишневе
нови цистерна за гориво SINAN TANKER-TREYLER Сертифицированная топливная цистерна
1
31.300 € UAH 1.034.000 UAH
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Украина, Вишневе
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER двойная ось - DOUBLE AXLE
3
17.540 € UAH 579.400 UAH
Автоцистерна
Година 2018 Носивост Зафатнина
Украина, Вишневе
нови цистерна за превоз на хемикалии SINAN TANKER-TREYLER Ammonia Tanker- Аммиаковоз
17
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина 36 м³
Украина
нови цистерна за гас SINAN TANKER-TREYLER аммиаковоз
3
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија хидраулично
Година 2020 Носивост Зафатнина 36 м³
Украина, Одесса
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER Автоцистерна из нержавеющей стали STAINLESS STEEL TANKER
1
цена на барање
Автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Украина, Вишневе
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER
4
49.790 € UAH 1.644.000 UAH
Автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Украина, Вишневе
нови цистерна за гориво SINAN TANKER-TREYLER RIGID FUEL TANKER WI
1
22.230 € UAH 734.100 UAH
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 24500 л
Украина, Вишневе
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се