Филтри -

Цистерни полуприколки SINAN TANKER-TREYLER од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SINAN TANKER-TREYLER од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво SINAN TANKER-TREYLER Aluminium, fuel tanker- Бензовоз Алюминьевый
18
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 36 м³
Турција
нови цистерна за битумен SINAN TANKER-TREYLER  BİTUM TANKER (SINAN)
4
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Носивост Зафатнина 30000 л
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за гас SINAN TANKER-TREYLER LPG Tanker- Газовоз Автоцистерна- صهريج نقل الغاز  LPG
17
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина 36 м³
Турција, KONYA
нови цистерна за гас SINAN TANKER-TREYLER LPG tanker Trailer- Газовоз
4
ВИДЕО
18.000 US$ EUR ≈ 15.420 €
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 18 м³
Турција, KONYA
нови цистерна за превоз на хемикалии SINAN TANKER-TREYLER L4BH Chemical Tanker Stainless
6
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2020 Носивост Зафатнина 20 м³
Турција, KONYA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се