Филтри -

Цистерни полуприколки SIMATRA

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SIMATRA: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SIMATRA NC 32X
5
5.300 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-05 Носивост 26500 кг Зафатнина 32650 м³
Полска, Libusza
автоцистерна SIMATRA
19
23.999 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2009 Носивост 28000 кг Зафатнина
Полска, Kielce
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се