Филтри -

Цистерни полуприколки SERIN од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SERIN од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво SERIN Aluminium Fuel Tank Semi Trailer
10
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 04/2020 Носивост Зафатнина
Турција, Selçuklu / KONYA
нови цистерна за транспорт на храна SERIN Food Staff fuel tank semi trailer
14
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година 03/2019 Носивост Зафатнина
Турција, Selçuklu / KONYA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво SERIN 2020
3
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 04/2020 Носивост Зафатнина
Турција, Selçuklu / KONYA
нови цистерна за гориво SERIN
34
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Selçuklu / KONYA
нови цистерна за гас SERIN 2020
14
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2020 Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, Selçuklu / KONYA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се