Филтри -

Цистерни полуприколки SCHWARZMÜLLER од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SCHWARZMÜLLER од Полска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER 4 KAMMER/38200L
9
10.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Носивост Зафатнина 38200 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна SCHWARZMÜLLER
6
11.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина 31000 л
Полска, Lubicz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Alu/meter/pump/5 comp
18
16.495 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-03 Носивост Зафатнина 40.2 м³
Полска, Łódź
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER A-L400-2003/00
3
39.390 € PLN 179.000 PLN
Цистерна за битумен
Година 2013 Носивост Зафатнина
Полска, Halinów
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER C203
4
39.390 € PLN 179.000 PLN
Цистерна за битумен
Година 2014 Носивост Зафатнина
Полска, Halinów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се