Филтри -

Цистерни полуприколки SCHWARZMÜLLER од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SCHWARZMÜLLER од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна SCHWARZMÜLLER
15
59.900 €
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-02 Носивост 30050 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3E
13
21.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Носивост 30260 кг Зафатнина 40 м³
Германија, Deggendorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна SCHWARZMÜLLER TS 3E
13
48.900 €
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01 Носивост 30190 кг Зафатнина 45000 л
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3E
14
51.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08 Носивост 30190 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3E Leas
11
61.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Носивост 29960 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Deggendorf
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER STKL2 Tank für Bitumen
12
7.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-06 Носивост 17600 кг Зафатнина 24750 л
Германија, Deggendorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се