Филтри -

Цистерни полуприколки SCHWARZMÜLLER од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SCHWARZMÜLLER: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Schwingenschlögel TA H22 3 Kammern
7
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Носивост 19800 кг Зафатнина 22500 л
Австрија, Premstätten
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER 4 KAMMER/38200L
9
10.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Носивост Зафатнина 38200 л
Полска, Lubicz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна SCHWARZMÜLLER
6
11.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина 31000 л
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна SCHWARZMÜLLER
19
9.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07-07 Носивост 24140 кг Зафатнина 32580 м³
Словачка, Martin
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER
16
31.900 €
Цистерна за битумен
Година 2014-01 Носивост Зафатнина 31.7 м³
Австрија, Wien
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER A-L400-2003/00
3
39.330 € PLN 179.000 PLN
Цистерна за битумен
Година 2013 Носивост Зафатнина
Полска, Halinów
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3E
13
21.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Носивост 30260 кг Зафатнина 40 м³
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
36.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Носивост 28000 кг Зафатнина 43 м³
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
36.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Носивост 27880 кг Зафатнина 43 м³
Австрија, Selzthal
автоцистерна SCHWARZMÜLLER TS 3E
13
48.900 €
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01 Носивост 30190 кг Зафатнина 45000 л
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3E
14
51.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08 Носивост 30190 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3E Leas
11
61.900 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Носивост 29960 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Deggendorf
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TSL 3/E
10
18.800 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1994-08 Носивост Зафатнина 39 м³
Чехија, Ostrovačice u Brna
цистерна за превоз на хемикалии SCHWARZMÜLLER ADR, 40 cbm, TANK, LASER BEAM, RECUPERATION
10
16.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Носивост 29900 кг Зафатнина 40 м³
Чехија, Praha 9 Černý Most
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Benzin /Diesel ADR FL/AT
15
66.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Носивост 28640 кг Зафатнина 43 м³
Австрија, Selzthal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се