Филтри -

Цистерни полуприколки SCHWARZMÜLLER од Австрија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SCHWARZMÜLLER од Австрија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Schwingenschlögel TA H22 3 Kammern
7
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-04 Носивост 19800 кг Зафатнина 22500 л
Австрија, Premstätten
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER
16
31.900 €
Цистерна за битумен
Година 2014-01 Носивост Зафатнина 31.7 м³
Австрија, Wien
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
36.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Носивост 28000 кг Зафатнина 43 м³
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER
15
36.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Носивост 27880 кг Зафатнина 43 м³
Австрија, Selzthal
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER Benzin /Diesel ADR FL/AT
15
66.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Носивост 28640 кг Зафатнина 43 м³
Австрија, Selzthal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се