Филтри -

Цистерни полуприколки SCHRADER

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SCHRADER: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SCHRADER
6
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
автоцистерна SCHRADER Tankauflieger V4A für Farben
16
49.000 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-02 Носивост 34000 кг Зафатнина 57.5 м³
Германија, Schlierbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво SCHRADER Tankoplegger
1
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2006 Носивост Зафатнина 40 м³
Белгија, Kontich
цистерна за гориво SCHRADER Z-STA 24-42
8
19.997 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-02 Носивост 28060 кг Зафатнина 42700 м³
Полска, Libusza
цистерна за транспорт на храна SCHRADER (Nr. 4589)
7
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Носивост Зафатнина
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се