Филтри -

Цистерни полуприколки SCHMITZ CARGOBULL

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SCHMITZ CARGOBULL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна SCHMITZ CARGOBULL
6
4.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1978-02 Носивост 25500 кг Зафатнина 33 м³
Германија, Bovenden
автоцистерна SCHMITZ CARGOBULL Saug+Druckwagen Blatt/Blatt
6
5.990 € Со вклучен ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988-11 Носивост 20880 кг Зафатнина 28 м³
Германија, Lübbecke
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна SCHMITZ CARGOBULL SP27
7
цена на барање
Автоцистерна
Година 12/2007 Носивост Зафатнина
Литванија, Gargždai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се