Филтри -

Цистерни полуприколки SCANIA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SCANIA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна SCANIA R450 + 36m3,onderlosser,Borgerpomp
15
цена на барање
Автоцистерна
Година 2014-03-26 Носивост 33500 кг Зафатнина
Холандија, Hoogeveen
автоцистерна SCANIA R 420 + Fueltrailer 40000 Liter Petrol Diesel ADR
8
29.999 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2007-05-03 Носивост 28500 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се